Ptak dla architektów

Ptak Proofing dla architektów i inżynierów

Czy planujesz szpitala lub hotel, budynek biurowy lub kompleks handlowy, klienci są coraz bardziej wyrażając zaniepokojenie oszpecenie ptaków i uszkodzenia. W trakcie gdy budynek lub budowla może wyglądać wspaniałe, gdy zakończona, bez skutecznych działań sprawdzających ptaków, ptaki prędko inwazji szkodników na rufie pełnym znaków, dachów i elewacji piękne.

Gołębie są prawdopodobnie najgorzej, z każdego ptaka średnio o 25 kilogramów odchodów rocznie. Pomnóż to razy kilkaset ptaków na miejscu i masz niezły bałagan na rękach. Hawks i jaskółki może w pewnych sytuacjach powodować nieoczekiwane i nadzwyczajne problemu pasożytów parapety PCV ptaków. I kosy i wrony na 100% zrobić swój udział uszkodzeń. Dosłownie dzięcioły były znane Peck nieestetycznych otworów w elewacji z drewna podczas kopania na owady albo zwyczajnie komunikować się z innymi dzięcioły. Bez zabezpieczenia przed ptaków, Twój budynek ma możliwość stracić swój blask dość szybko.

<span title="As most people know, much of the damage done aby parapety PVC by bird droppings.”>Jak spora większość osób wie, dużo szkody wyrządzone przez ptaki jest spowodowane przez ptasie odchody. Kwasowości w tych odchodach ma możliwość na serio pogorszyć najwięcej kamienia i metalu, producent profili PCV w końcu docierając do obszarów podłoża spowodować nieodwracalne szkody. Ptaki często są rysowane w dużych stadach po zakamarkach, szczelinach i portyk jest konstrukcji. Wolą budować gniazda na dachu gzymsy, parapety, i prognoz budowlanych. I cieszyć się przysiadła i pooping całego znaki, figury, kratownic i belek. Obszary te nie tylko gwarantują wysoką widoczność, z którego można obserwować potencjalnych źródeł żywności, ale zapewniają schronienie i ochronę przed drapieżnikami naziemnymi producent profili PVC

Przy kształtowaniu budynku lub budowli, najlepiej jest włączyć skutecznych działań sprawdzających ptaków w projekcie. Niektóre z najbardziej popularnych strategii odstraszania ptaków, m.in.:

Kolce ptaków

Te wszechobecne urządzenia są panele PCV idealne do odstraszania dużych ptaków szkodników, takich jak gołębie, mewy i wrony. Kolce pracy, bo ptaki zwyczajnie nie ma możliwość znaleźć metodę na lądowanie wokół nich. Po kilku nieudanych próbach lądowania, szkodników ptaki przejść. <span title="Bird spikes are recommended by building contractors and architects and they have been approved żeby almost every humane group in the world–including the US Humane Society and PICAS.”>Kolce ptaków są zalecane poprzez wykonawców robót budowlanych i architektów i były one zatwierdzone poprzez prawie każdej grupy panele PVC humanitarny na świecie – w tym w Usa Humane Society i pica. Proofing Ptak z kolcami ptaków jest nieszkodliwa dla ptaków, ludzi i zwierząt.

Kolce ptaków w zdecydowanej większości przypadków są dwa sposoby: w wytrzymałej stali nierdzewnej lub sztywnego poliwęglanu odpornego na UV nierozerwalny. Poli kolce są tańsze niż profile PCV ich odpowiedniki stali i rentowne do stosowania w obszarach, w których przewodność elektryczna stali ma możliwość stanowić problem. Wielokrotne kolce ptaków ma możliwość być również używany w pobliżu anten telefonicznych i danie komórkowych. I są perfekcyjne do stosowania na wieże kontroli ruchu lotniczego.

Niektóre skoki ptaka dostępne są z odpornego, miażdżyć nieodblaskowe metalowe wykończenie. Jeden wytwórca robi skok próbny ptak z bazy z poliwęglanu, które mogą być wyginane w celu implementacji zakrzywionych powierzchni. A spora większość nabywców spodoba się fakt, profile PVC że skoki ptaka teraz są w różnorakich barwach, w tym Crystal Clear, ceglasty, jasnoszary, brązowy, czarny podpalany, dzięki czemu ten ptak sprawdzających jedno rozwiązanie, które łączy w estetycznie z otoczeniem.

Aby zniechęcić najszerszy zakres gatunków ptaków, kolce ptaki bardzo często są w 3 -, 5 – i 8-calowy szerokości i dwóch stóp sekcje. Ażeby powstrzymać de fakto duże ptaki, jest Mega Spike, idealny dla mew utrzymanie, kormorany, sępy i Raptors indyka z lądowaniem. Kolce są w ogromnej liczbie przypadków 7 cm wysokości i opracowane z stali nierdzewnej morskiego na dłużej.

żeby zachować szkodników ptaki z rynien, jest Spike Gutter. Ten ptak-proofing urządzenie jest zaprojektowane tak, ażeby utrzymać dużą szkodnika

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s