Rowery a turbo

Będąc z powrotem nastolatek w latach 70-tych i na początku 80-tych oznaczało, że pierwsza forma transportu w wieku 16 był możliwe, że jeden z wielu motorowerów na rynku. Rowery jak Yamaha FS1E, Suzuki AP50, Garelli w Tigercross, Fantic Caballero i 4 skoku Honda SS50, aby wymienić tylko wiele.

Przy szybkości około 50 MPH te małe rowery otworzył całkiem nowy świat dla młodych osób, którzy chcieli czuć dorosły. <span title="With a bit of tax,insurance and some petrol in the tank, they could travel for around 100 miles on one tank full of fuel but in reality all they ever done was to drive around the towns where they lived annoying the locals ażeby riding around in”>Przy odrobinie podatkowego, ubezpieczenia i niektóre benzyny w zbiorniku, mogą podróżować na mniej więcej 100 mil na jednym zbiorniku całym paliwa, ale w rzeczywistości wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem było jeździć po ośrodkach miejskich, w których żyli irytujące miejscowi jeżdżąc wokół w dużych grup.

<span title="These little mopeds were often abused, thrashed and smashed by regeneracja turbosprężarekTe niezbyt duże skutery były najczęściej nadużywane, pobitych i rozbita poprzez indywidualnych młodych zawodników, a w wyniku tego, wiele z nich nie trwała zbyt długo. Miałeś tylko interesujący się motorowerów, aż skończył 17 i wtedy legalnie wolno jeździć 250cc rower z płytami ucznia aż przeszedł testu. Po tym, nie ma limitu na rowerze można jeździć.

Generacja kultowych 2 uderzeń pojawiły, rowery tj. Yamaha RD250/400 chłodzony powietrzem, RD350LC, RD500, Suzuki GT250X7, RG500, Kawasaki KH250, do legendarnego H2 750 trzy i NS400 Hondy żeby wymienić jedynie wiele.

Te wysokiej wydajności 2 uderzeń były priorytetowym wyborem dla młodych ludzi z powodu ich siły i stylizacji sportowej. Wielu młodych osób zostało zabitych w wyniku konieczności niezbyt duże experience.This jazdy monit zmian w omal, gdy w 1978 motorowerów zostały uregulowane do maksymalnej szybkości 30 mil na godzinę i to wtedy kres ery motorower sportowej. W 1982 roku, 17-latków były ograniczone do jazdy 12 BHP 125 rowery CC na płytach ucznia zatem wybili popytu na 250cc 2 uderzeń.

W kolejnych latach, prawo do emisji ma mocniej i te rowery były zapomniane. Prawie że 30 lat na pokolenie 40 coś jest nie pamiętać, zabawy te rowery przyniósł i aktualnie aktywnie przywrócenie i jazda te rowery kultowe ponownie. W wyniku tego, kluby były stworzone, a ceny tych rowerów gwałtownie wzrastała w ciągu ostatnich paru lat.

Wystarczy spojrzeć na wortalach aukcyjnych, a znajdziesz masę klasycznych 2 kresek i części sprzedających na poważne pieniądze. Istnieje cała sieć osób, którzy zaczęli działalność przywracając te stare rowery i uczynić żywym robi to zbyt.

Kilka z tych rowerów zostało regeneracja turbin w tylnej garażach i szopach, gdy ich młodzi właściciele zdali testy samochodu i zapomnieć. Może znasz kogoś, kto ma możliwość posiadać jeden z tych rowerów siedzi w tylnej części ich garażu i mógł siedzieć na trochę kopalni złota.

Jedną z największych zalet posiadania i jazdy na 2 motocykl skok był sposób wszedł Low power down zakresie obrotów było bardzo niewiele mocy, niemniej jednak po trafieniu określonej ilości obrotów, rowery używane do startu jak parzona cat. Ten pęd przyspieszenia jest to, co wszyscy ludzie chcieli. Dzisiejsze superbike potrafią skandaliczne najlepszych prędkościach, ale przepisy nie pozwalają na podróże przy tych prędkościach nie mówiąc już o wszystkich pułapkach szybkości jest mniej więcej. Przynajmniej można jeździć te klasyczne 2 regeneracja turbiny uderzeń i uzyskać dreszcz pasma sieciowego i nie jest nadmiernie przełamać wszelkie ograniczenia prędkości.

O ile jesteś interesujący się w tych klasycznych rowerach, to dlaczego nie spróbować jednego. Możesz być zaskoczony zabawy można posiadać.

Advertisements

One thought on “Rowery a turbo

 1. Kunstnägel – Eine Kunst fasziniert Design-Liebhaber!
  Gel-nägel scheinen jederzeit vollendet geformt und kennzeichnen Gepflegtheit.

  Gleichwohl was verbirgt sich tatsächlich dahinter?
  Wer sich mit dem Bereich “Nagelmodellage” befasst, wird
  zusehends von der Pallette an vielfältigen Termini
  wie auch Utensilien entnervt. Nageltattoos, Nieten, Buffer,
  Bits und Co., sind imstande den Lernwilligen wirklich etwas zu übervorteilen. In Folge dessen unterweisen unsere Beiträge bezüglich Themen über Nagelmodellage.
  Auf diese Weise finden Sie auf unserer Homepage dienliche
  Beiträge wie beispielsweise „Nagelstudio Zuhause
  oder doch lieber zum Profi?“ und weitere zweckdienliche Ratschläge.
  Ferner geben unsere Verfasser weiterhin eine Menge Anleitungen wie
  jeder Nail Art alleine fertigen kann. Auf unserer Website erhält man zweifelsohne was man will.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s