Ceny Gazu

Z ceny gazu rosnących wyżej i wyżej, każdy dzień powinien pomóc zachować niektóre pojazdy samochodowe z drogi, i mam nadzieję, że niektóre z wielkich właścicieli samochodów ciężarowych muszą utrzymać prywatne pojazdy samochodowe w parku, w trakcie gdy ceny gazu są wysokie. Miliony ciężarówek są sprzedawane każdego roku i są one przyczyną większości emisji CO2 do naszego powietrza i jest przyczyną wiele środowiskowych problemów, które spowodują nam problemów w najbliższej przyszłości. Jeżeli już coś nie jest zrobione o ilości ludzi jechać następnie śpiesznie katastrofalne coś się wydarzy.

Niemal wszelkie z samochodu wytwarza w Ameryce Północnej zapowiedziały, że będą zwolnienia jakiegoś alternatywnego pojazdu modelu energii poprzez cały rok.

Uważa się, że pojazdy samochodowe osobowe wytworzyć maksymalną ilość szkodliwych emisji, który powoduje zaburzenia równowagi ekologicznej. Jako producenci samochodów zaczęli rozumieć znaczenie nierównowagi ekologicznej, zaczęli polowanie na sposoby i środki w celu redukcji emisji i ochrony motoryzacyjnych środowiska.

Wielu indyjskich producentów samochodów jak Maruti Suzuki, Hyundai i Honda pracuje obecnie na osobistych zielonych projektów, aby zagwarantować ochronę środowiska, a wręcz pomóc właścicieli samochodów, ażeby zmniejszyć rachunki za paliwo.
Wraz z pojawieniem się technologii, coraz bardziej efektywne silniki i paliwa alternatywne są wprowadzane do codziennego pilności ochrony środowiska. Te dni, trend gazu płynnego (LPG) i sprężonego gazu ziemnego (CNG) jest zwiększenie w przemyśle samochodowym. <span title="These alternative fuels are believed to reduce the burden on environment ażeby producing lower level of emissions.”>Te alternatywne paliwa są uważane zmniejszenia obciążenia środowiska poprzez produkcję niższy poziom emisji.
Niektórzy z producentów samochodów w Indiach są też patrząc na wody i powietrza jako paliwa alternatywnego. Mimo, że jest kilka do zrobienia, ale jeśli są one wprowadzone jako paliwo w indyjskim rynku motoryzacyjnym, przemysł pewnością świadkami nowego świtu.

Oszczędności na gazie na dłuższą metę będzie większy niż silniki do łoidzi koszt ekologicznych samochodów wprowadzanych do nas, a to znaczy że kupując zielony samochód jest idealne. To nie tylko pomoże środowisko dla naszych dzieci niemniej jednak także ocalić nas za to, że na zakup gazu od oszustów, którzy nieustająco podnoszą ceny gazu.

Sir Mark, przewodniczący Fundacji Narodów Zjednoczonych do Global Compact, co podnosi funduszu perk trwałości up, posiada do powiedzenia: “Musimy bardzo skomplikowane rozporządzenie mówiące, że nie można jechać lub tworzyć coś mniej niż pewien standard. Będziesz posiadać możliwość prowadzenia Aston Martin agregaty prądotwórcze – ale wyłącznie wtedy, gdy zrobił 50-60mpg.

Zauważył, co ludzie z mniej paliwa auta płacić więcej w drodze i podatku paliwowego zwyczajnie niech bogaci uniknąć brania odpowiedzialności za walkę ze zmianami klimatu. <span title=""You can buy the roomiest, vroomiest car, as long as it meets the efficiency standard. We have driven a hybrid since 2001 and it is a beautiful piece of engineering,” added Sir Mark, now a chairman of mining group Anglo American.”>”Możesz nabyć najprzestronniejszych, vroomiest samochód, jak długo spełnia standardy wydajności. Pojechaliśmy hybrydę od 2001 roku i jest to piękne dzieło inżynierii”, dodał Sir Mark, w tym momencie przewodniczący górniczej grupy Anglo American.

Społeczeństwo Zjednoczonego Królestwa z Motor producentów i handlowców powiedział wezwanie Sir Marka nie była pomocna. <span title=""This is a really bizarre proposal. If we are trying to reduce emissions, it should not be confused aby using other measurements. Our priority is to reduce, which will have the knock-on effect of improving engine efficiencies,” the society’s spokesperson said”>”To jest naprawdę dziwaczna propozycja. Jeśli staramy się ograniczyć emisji, nie trzeba mylić z wykorzystaniem innych pomiarów. Naszym priorytetem jest ograniczenie, które powinno mieć efekt domina wśród funkcjonalności poprawę silnika,” Społeczeństwo rzecznik powiedział: .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s