Duże przynęty

<span title="pięć Great Lures For Smallmouth Bass”>Wielkie przynęty na Smallmouth Bass

O ile chodzi o przynęty okoni tam nie jest jeden niepowtarzalny przynęta, która działa najlepiej dla wszystkich. Niektórzy wędkarze rzeczywiście preferują podrzucać crankbaity chociaż kobiety i mężczyźni decydują się zwolnić ryb z miękkich przynęt. Myślę, że właściwie każdy staje się podekscytowany, jak tylko podłączyć rzeką Smallmouth z topwater popper albo buzzbait niemniej jednak okoliczności nie w każdej chwili są w porządku dla tych przynęt do produkcji strajków. Oto pięć bass przynęty, że lubię rzucać najbardziej każdej chwili, że jestem połowów na rzece Smallmouth.

Lure 1) Crankbait Rok Bandit

Złapałem więcej basu na ponton Smallmouth na crankbait Bandit niż inne przynęty. Przenigdy nie uda się zainstalować prawdziwą prosto z pudełka. Są szybkie piony; po zatrzymaniu podczas pobierania ich będą unosić w górę, ogon 1-szy. Prowadzi to do ich perfekcyjne do połowów poprzez drewno i chwastów. Wystarczy wstrzymać, pozwolić im unosić nad obszarach szkopuł, a następnie uruchom ponownie. Są one dostępne w trzech modelach, na podstawie, jak płytkie chcesz im działać: Seria 100, 2-5 metrów głębokości, seria 200, 4-8 metrów głębokości, a seria 300, 8-12 metrów głębokości. Mogą być też dotychczasowe w wielu alternatywnych kolorów. Numer z moich ulubionych jest Dziecko Bass, Cień Tennessee i Langusty / pomarańczowy brzuch. Jest to jeden szczególności przynęty Bass Fishing, że pontony przyniesie czas basowej Smallmouth i czas.

Lure 2) Powiększenie w “Mini Salty Lizard”

Cztery cale Lizard Powiększ Krótki jest moim go-to miękki plastik przynęta na smallmouth basu. I normalnie Texas rig moja, niemniej jednak słyszę, że są one o wiele bardziej wykorzystywane w platformę Carolina. Wolę Texas rig je o 1/0 albo 2/0 przesunięcie hak robaka plus dość niewielki ciężarek robaka. Weedless układ ponton sklep powoduje, że

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s