Odstraszacze ptaków

Najlepsze Pest odstraszaczy ptaków

Pest ptaki są bardziej niż uciążliwe. Kosztują domów, właścicieli łodzi i przedsiębiorstw miliony rocznie. Dachy zostały uszkodzone, farby i drewno są zrujnowane, plandek są trwale barwione i fasady budynków pozostają brzydkie i skorodowane.

Ptasie odchody także utworzyć ważne zagrożenie dla zdrowia. Prowadzą do 60 znanych chorób, które mogą zainfekować dzieci korzystających z urządzeń zabawowych, nabywców żywieniowych na zewnątrz restauracji i dzieci bawiące się w szkołach. Jeden zaczyna dostrzegać potrzebę odstraszaczy ptaków w zapobieganiu różnego rodzaju kłopoty.

Te dni, to posiada więcej niż krzycząc i machając ręką, żeby zniechęcić ptaki r. roszczenia do gruntu. Obecne odstraszania ptaków w stylach od prostych do złożonych. Wszystkie osiągnęły poziom sukcesu w zniechęcenie szkodników ptaków z lądowania i gniazdowania.

Dobrym miejscem do rozpoczęcia, przy omawianiu zniechęcających ptaków jest prosta taśma błysk. Jest to w zasadzie urządzenie przestraszyć ptak z opalizującego materiału, który mieni i błyszczy w słońcu. Ptaki to spostrzec i się zdezorientowana i zagubiona. Taśma produkuje też metaliczne trzaski jak wiciowce na wietrze, który ptaki raczej uniknąć, gdy próbują się ziemi. Taśma Flash mogą być używane wewnątrz albo na zewnątrz i jest doskonały do użycia w magazynach, dokach, gospodarstwa, stodoły, wiaty, magazyny, wiaty parkingi, domy, łodzie oraz stację dokującą do łodzi, w praktyce każdy teren, w którym szkodników ptaki mają tendencję do gromadzenia.

Innym urządzeniem, które jest dość skuteczny jako środek odstraszający ptaków jest Balloon Scare Bird. standard beach ball.” >zdobi=”” realistyczne=”” odblaskowe=”” oczy=”” drapieżników=”” i=”” oznakowań,=”” balony=”” są=”” mniej=”” więcej=”” 16=”” “średnica=”” po=”” napełnieniu=”” o=”” wielkości=”” standardowej=”” piłki=”” plażowej.=”” Oni przestraszyć ptaki daleko, przekonując ich, że ogromny predator już określone roszczenia do tego obszaru. Przygotowane z U.V. i winylowe odporne na uwarunkowania atmosferyczne, balony są idealne do stosowania w przypadku drzew owocowych, osłony balkonowe, altany, łodzie i nawisy budowlanych. By zachować ptaki, gęsi i kaczek z dala od basenów, wystarczy wyłącznie wypełnić te balony jedną czwartą całe wody, a reszta z powietrza. Balony będą pływać na basenie oczy drapieżników i błyszczące powierzchnie odbijające w ciągłym ruchu, aby utrzymać ptaki daleko.

Dla tych, którzy pragną zachować gołębi i szpaków z określonej powierzchni poziomej, jest znany jako ptak odstraszający Transparent Gel Ptak. Perfekcyjny do występów, rooflines, belek, znaków, Conduit, rur i innych sekcji problemowych, ptaki nienawidzą lepkie rzeczy na osobistych małych palcach i będzie poszukiwać mniej irytujący miejscu lądowania. Lepki żel działa w temperaturach od 15F do 200F i zwykle trwa do 6 miesięcy, na zewnątrz. Stosowane w harmonijkę pomocą uszczelniania pistolet, toksyczne żel jest bezpieczny dla osób i zwierząt.

Następnym środkiem odstraszającym ptaka zyskał szeroką popularność i jest zaskakująco efektywne. <span title="Known as the Bird Spike strip, it has kept pigeons and other large birds at bay żeby preventing them from landing.”>Znany jako Ptak Spike pasa, to zachowało gołębie i inne duże ptaki w zatoce, zapobiegając ich lądowania profile PCV Kontrahenta posiadają do wyboru elastycznych stali nierdzewnej kolcami nierozerwalne kolce albo sztywnego poliwęglanu. Perfekcyjny do półki, parapety, dachy, znaków handlowych, billboardy, ściany attyki, i-belki i innych przestrzeniach otwartych, kolce są nieszkodliwe dla ptaków i nie będzie wyciąć albo zranić instalatora. Pochodzą one w sekcjach dwóch stóp i są łatwe w montażu za poradą śrub lub kleju. Z ich nieodblaskowe metalowe wykończenie, kolce są praktycznie niewidoczne z ziemi.

Dla czystej łatwości odstraszaczy ptaków, jest Slope Bird. Ptaki po prostu nie ma możliwość zapanować na tych śliskich kątowe, paneli PCV i po prostu zsunąć. Po paru próbach, są one wyłączone z lepszych strefy lądowania. Stoki ptaków są łatwe w instalacji na półkach, okap, belek i innych wycinków. U.V. chroniony i odporny słońce i pogoda, panele zapewniają anti-Relief, anti-Roosting ochronę przed wszystkimi rodzajami ptaków, w tym jaskółki, szpaki, gołębie i mewy. Zamontowany do góry nogami w specjalne uchwyty montażowe, panele mogą być też wykorzystywane do tworzenia śliską powierzchnię, która utrzymuje jaskółki od mocowania gniazda z błota na rzut rożny. Niektóre panele posiadają “snap-on” przedłużacz, co pozwala im łatwiej dopasować się do szerszych półek i profile PVC sekcji zasięgu.

Ptak Siatki okazał się inny skuteczny środek odstraszający ptak szkodników. Ten wysoce skuteczny środek odstraszający zniechęca wiele gatunków ptaków z lądowania. Można zdobyć ciężkie ptaka obowiązek Siatki z polietylenu o dużej wytrzymałości. Będzie utrzymywać szkodników ptaków z wejściem takie tereny jak hangarów lotniczych, garaży, magazynów, okapów i zadaszeń. Niektóre ptaka siatki jest wyprodukowany z odpornego na promieniowanie UV siatką trwały trwałości. Dostępne w różnorakich rozmiarach, i cięcia niestandardowych, siatka powinna być prawidłowo zainstalowany, aby zapobiec wiotczeniu i luk, producent profili PCV które mogą umożliwić dostęp szkodników ptaków.

Następna w kolejce, elektryczna-Track odstraszania ptaków. Oni używać zelektryfikowanych utwór do nadania delikatnego porażenia prądem, który przekonuje, że ptaki szkodników lądowanie o to nie-nie. Skuteczny dla niedużych i dużych ptaków szkodników, instalacje elektryczne ścieżki są niskoprofilowe i ledwo widoczne. <span title="The systems are usually powered żeby an AC charger or solar charger.”>Systemy są zazwyczaj zasilane z ładowarki sieciowej albo ładowarki słonecznej. Jeden producent wykorzystuje miedzi dzianiny siatki w ciągłym “rura w rurze” design hodowli. Umożliwia to na większą przewodność, wytrzymałość i niezawodność. Siatka miedzi jest odporny na korozję i bardzo odporna na działanie alkalicznych i kwaśnych.

Wreszcie mamy audio zniechęcających ptaka. Wytworzony w celu powstrzymania szkodników ptaków z dużych otwartych przestrzeniach, to System emituje niebezpieczeństwie i predator zaproszenia do aż 22 gatunków ptaków producent profili PVC. Dźwięki są powtarzane co wiele minut, żeby przekonać ptaki niebezpieczeństwo jest tutaj albo na jego drodze. Są one idealne dla gołębi odstraszających, wrony, szpaki, jaskółki, mewy, dzięcioły, wróble, Grackles, kormorany i kilka innych ptaków. Sonic systemy są zalecane dla podwórek, dziedzińców, ogrodów, baseny, tarasy, altany, parków, pól golfowych i dachy. Niektóre systemy pozwalają dodać więcej głośników, ażeby rozszerzyć zasięg na pokrycie dosłownie do sześciu hektarów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s