Poważny człowiek sprawia, że

Miałem okazję oglądać film braci Coen “A Serious Man ostatniej nocy. Ta komedia / dramat stars Michael Stuhlbarg, Richard Kind, Fred Melamed i więcej. Te dwa dziwi mnie z każdym filmie robią. <span title="Usually when you go to the movies to see a film żeby Tim Burton, Michael Bay, Wes Craven, Spike Lee, etc., you have an idea of what to expect.”>W większości przypadków, gdy idziesz do kina na film Tima Burtona “Szkoła Angielskiego w Ełku“, Michael Bay, Wes Craven, Spike Lee, itp., masz koncepcja, czego się spodziewać. Bracia Coen w każdej sytuacji stawiając się tam i spróbować czegoś nowego, co jest jednym z powodów, dla których kocham własną pracę. Po prostu, kiedy myślisz, że wiesz, co masz plan oglądać, za każdym razem dorzucić piłki krzywej i dodać unikatowy skręcać, by film, który wznosi się ponad konkurencję.

<span title="I was baffled żeby the opening scene of the movie when I realized it was in a foreign language and thought about checking to make sure I put the right one in the DVD player.”>Byłem zaskoczony scenie otwierającej film, kiedy uświadomiłem sobie, że to się w języku obcym i pomyślał o sprawdzeniu, ażeby upewnić się umieścić jako szkoła języków obcych Ełksłuszny w odtwarzaczu DVD. Dałem mu kilka chwil i zorientował się, że ma możliwość to być tylko skit zaprezentować fabułę filmu. Skit było straszne i dramatyczne zapewniając jednocześnie symboliczne przesłanie punktu dyrektorzy próbowali przekazać. Priorytetowy bohater, Larry Gopnik, jest Żyd mieszkający w 1960 roku, który posiada do czynienia z więcej niż jednego kryzysu w tym samym czasie. Postać zmaga się z rozwodem i sposobność nie dostanę etat w szkole, w której uczy. On jest tak pochłonięty własnymi myślami i zmartwień, że ledwo ma połączenie z synem i córką. Jego brat mieszka w jego mieszkania i śpi na kanapie, niemniej jednak stale się się w problemy z prawem. Larry stoi kilka dylematów moralnych, w trakcie gdy balansuje na krawędzi kryzysu wieku średniego, nie wspominając, załamanie nerwowe.

A Serious Man można interpretować na szkoła języków obcych w Ełku wiele możliwości różnych. Uważam, że jest to dramat, który dotknął żydowskich wierzeń i dał nam koncepcja, co to ma możliwość być, jak na kogoś w tej postaci butów, by pokonać przeszkody mu opisany. Film został oświetlony się z komedią tylko tyle, że nie będzie się zbyt ponura. Znak jest zawsze stara się dokonywać właściwych decyzji i oczekuje własnego rabina za odpowiedzi. Ma możliwość okaże się, że czasami zwyczajnie nie dostać wyjaśnienie, dlaczego takie rzeczy jak to się nam, że po prostu zrobić. Najważniejszą rzeczą może być jedynie to, by radzić sobie z życia z głową i poruszać się bez kopania zbyt głęboko, dlaczego i jak to się stało. Najlepszym wyborem w życiu, nie za każdym razem są najłatwiejsze. Czasem jest nieprosto być uczciwym wobec wszystkiego co realizujemy i zawsze poprawnych decyzji moralnych, gdy mamy do czynienia z kuszących sposobności, które mogłyby sprawić, iż odchodzą od co wierzymy w. Ma możliwość to być wyjątkowo skomplikowane do utrzymania moralny tryb życia, gdy wszyscy wokół ciebie Wydaje się, że ucieka z łamiąc wszelkie zasady i się to, co chcą.

Spodziewaj się, że w trakcie oglądania tego filmu, a nie tylko leżąc na plecach i jest rozpatrywany. Nie można pomylić się z Michael Stuhlbarg jako podstawowy aktor. Nie znam nikogo, kto mógłby nieść filmowi drogę zrobił. Przynosi to film do życia, jakie wiszą na każdym jego wypowiedzi. Great work bracia Coen. Znowu!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s