oj Marina Marina

Arrol, Marina Guru mówi o rozwoju Mariny w Dubaju.

<span title="We contacted marina guru, Simon Arrol, a marina guru speaks on the subject of the growth of marinas in the Dubai., to find out about marina growth in Dubai and the way this has been affected aby the worldwide recession.”>Skontaktowaliśmy przystań guru, Simon Arrol, marina guru mówi na zagadnienie rozwoju przystani w Dubaju., Ażeby dowiedzieć się o rozwoju przystani w Dubaju i metodę zostało dotkniętych poprzez światową recesję. Zanim stał się założycielem dyrektor ds. rozwoju i działań na wyspie globalnego Yachting Dubaju, Arrol był MD Camper & Nicholsons Marinas na kilka lat. On podjął inicjatywy Marina w 27 krajach na czterech kontynentach.

Dubai Marina jest jednym z najlepiej zidentyfikowane przystani w Dubaju. Kilka kilometrów wydobyto w suchym i obszyte prefabrykatów betonowych murów nabrzeżnych montaż ten sztuczny laguny morze. Dubai Marina jest deweloperska z wodą i jachty i jak wiele takich projektów, to jest mieszanina wody i jachty, które daje wartość i atmosfera. <span title="The first phase of the project was built circa 2004 and was designed by HOK, the renowned architectural firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw headquartered in Canada, however the master developer subsequently offered plots and allowed individual developers to ‘do their own thing’.”>1szy odcinek projektu został zbudowany około 2004 roku i został wykreowany przez HOK, znana firma architektoniczna z siedzibą w Kanadzie, jednakże deweloper mistrzem następnie zaoferowane działek i sklep z pontonami pozwolił poszczególnych deweloperów do “robić spersonalizowane”. <span title="Many folks have criticised the master developer, who no doubt made a dochód gotówki, as they feel that the Dubai Marina venture has not turned out to be as well-planned as was possible.”>Wiele osób krytykowało dewelopera kapitana, który niewątpliwie osiągnęła dochód pieniędzy, jak czują, że Dubai przedsięwzięcie Marina nie okazał się być tak dobrze zaplanowane jako było możliwe. Cumowania pontonu to rozwiń wzdłuż zalewu tak w rzeczywistości istnieje kilka przystani, choć wszystkie są zarządzane z centralnego biura umieszczoną w potężnym “Yacht Club” budynku. Mała stocznia były dostarczone na samym końcu strony projektu. Kiedy cały postęp jest pełna powinno pomieścić ponad sto dwadzieścia tysięcy ludzi w wież mieszkalnych i willi.

<span title="Festival Marina which is a part of the Dubai Festival City, a multi-billion dollar multi function development on the banks of Dubai Creek is one other example of a marina developed and designed by Simon Arrol, a marina guru pontony sklep speaks about the growth of marinas in”>Festiwal Marina, która jest częścią Dubai Festival City, wiele miliardów dolarów Multi Development funkcja na brzegu Dubai Creek jest jeden inny przykład przystani opracowany i wykonany przez Szymona Arrol, marina guru mówi o wzroście w marinach UAE .. <span title="The marina contains a round basin of 240m diameter which is surrounded żeby inns and the retail centre.”>Marina zawiera okrągłą miskę 240m średnicy, który jest otoczony przez karczmy i centrum handlowym. <span title="Aby putting all of the pontoon berthing within the centre of the basin and access from an secured single gangway, the problem of security and privacy for yachtsmen was addressed.”>Umieszczając wszelkie cumowania pontonu w środku basenu i dostępu z bezpiecznym przejściem jednego, problem bezpieczeństwa i prywatności dla żeglarzy został skierowany. Takie rozwiązanie jest również korzystne dla członków społeczeństwa za poradą nabrzeże, ponieważ widzą łodzie z daleka racjonalnie niż bliskiej. Tymczasem, ściany nabrzeże ma możliwość być używany do cumowania obok do zwiedzania jachtów, budując animację i ciekawość, która jest w wielu sytuacjach zauważyłem pontony w konwencjonalnych portów w Europie i Ameryce Północnej.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s