Bi Order Prawnicy maja napływ zagranicznych studentów

W dążeniu do ograniczenia napływu większej liczby studentów zagranicznych do <a title="Kursy<a title=" językowe w Ełku” mce_href=”auto” href=”auto”>wykład angielskiego Ełk państwie, Biuro Imigracji wtorek rozpoczęła dochodzenie kilka BI urzędnicy rzekomo w zmowie z samouczka języka różnych ośrodkach w kraju.

BI dzialania komisarz Ronaldo Ledesma powiedział <a title="Wykład<a title=" języka angielskiego w Ełku” mce_href=”auto” href=”auto”>wykład angielskiego w Ełku przypływ setek innych studentów zagranicznych do kraju, i studia bez zezwoleń studyjnych, ma możliwość dziełem niektórych BI urzędników i personelu spiskujących z różnych szkół samouczka języka.

Ledesma nakazał BI Prawnym, kierowany przez adwokata Arvin Santos, ażeby natychmiast wydobyć z opcją zaangażowania niektórych oficerów imigracyjnych z fly-by-night centrów języka angielskiego.

BI szef powiedział, że wydał dyrektywę, po niedawnym aresztowaniu 86 Korei Południowej i dwie małoletnie japońskich złowionych badania w różnych ośrodkach językowych bez wymaganych pozwoleń.

Powiedział, że przyszedł po operacji kurs angielskiego w Ełku, Batangas na początku tego miesiąca, gdy 70 Koreański nieletni byli także zatrzymany w czasie nauki w szkole poradnik prowadzony przez siedmiu koreańskich dorosłych.

Ledesma powiedział, że poza ostatniej partii 88 aresztowanych studentów, 16 Koreański dorośli też zostaną deportowani do obsługi szkół językowych w pytaniu bez zezwolenia z BI.

Powiedział dorośli Koreańczycy najwyraźniej ułatwione wejście nieletnich do państwie i zapisał je w fałszywych szkół języka angielskiego.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s