Proces rekrutacji

Zgłaszając się do nas, możesz zostać zaproszony do udziału w następujących etapach rekrutacji:

1

OCENA Aplikacji

Pierwszym krokiem jest analiza Twojego CV i listu motywacyjnego w stosunku do nadziei, jakie stawiamy na ogłaszanym stanowisku. Dokumenty aplikacyjne są dla nas cennym źródłem informacji o Twoim doświadczeniu i kwalifikacjach, dlatego pamiętaj, aby przygotować je uważnie i zawrzeć w nich informacje o umiejętnościach, które mogą być przydatne na stanowisku, na które aplikujesz. Jeżeli już Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielem Działu HR.

2

Rozmowa rekrutacyjna

Podczas spotkania przedstawiciel HR zweryfikuje dane ustalone w Twoim CV, dotyczące przebiegu Twojej drogi do sukcesu zawodowego lub osiągnięć akademickich, o ile nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego. Będziemy chcieli dowiedzieć się jakie masz kwalifikacji i kompetencje, które będziesz mógł wykorzystać w trakcie pracy w Avon. Kluczowa jest dla nas także genialna znajomość języka angielskiego, dlatego część rozmowy poprowadzona zostanie w tym języku.
Zadaniem spotkania jest wzajemne poznanie się oraz dodatkowo wymiana treści. Dlatego będziesz mógł dopytać o naszą propozycję, czy specyfikę pracy w Avon, a my udzielimy Ludzie możliwe wyczerpujących informacji.

3

Testy kwalifikacji

W zależności od stanowiska na które aplikujesz możesz zostać oprócz tego poproszony o wykonanie jednego lub kilku z poniższych testów:

4

ASSESSMENT CENTER

W przypadku niektórych rekrutacji możemy zaprosić Cię także do uczestnictwa w sesji Assessment Centre. Jest to trwający wiele godzin cykl ćwiczeń zbiorowych i/lub indywidualnych, których misją jest pogłębiona ocena Twoich kompetencji. Sesja odbywa się w siedzibie naszej korporacji, a w rolę asesorów wcielają się <a title="specjaliści w Avon” mce_href=”auto” href=”auto”>specjaliści Avon.

5

SPOTKANIE Z MENEDŻEREM DZIAŁU

Tutaj spotkasz się ze swoim potencjalnym przełożonym, będzie to moment na zasięgnięcie jeszcze bardziej szczegółowych informacji o stanowisku, na które aplikujesz , a ponadto doprecyzowanie wzajemnych oczekiwań. Zweryfikujemy również, czy posiadasz adekwatną do danego terenu edukację merytoryczną , a ponadto praktykę.

6

decyzja o przyjęciu

Spotkanie z menedżerem działu jest w wielu wypadkach ostatnim etapem rekrutacji. Decyzja o przyjęciu jest podejmowana po szczegółowej analizie całego procesu rekrutacji.

03

PROGRAM STAŻOWY
Start your AVONlution

Program Stażowy Start your AVONlution to propozycja dla młodych, ambitnych osób, które rozpoczynają w chwili obecnej własną karierę zawodową. To metodę na dostanie pierwszego doświadczenia, w międzynarodowej korporacji, pod okiem fachowców ze świata biznesu, w takich obszarach jak: marketing, marketing, obsługa klienta. To rok pełen wyzwań, edukacji i pracy nie tylko nad zadaniami, ale również nad doskonaleniem indywidualnych umiejętności i kompetencji. To w końcu sposobność budowania spersonalizowanej następnej drogi do sukcesu zawodowego w strukturach Avon.

Właśnie jest to możliwe! Weź udział w rekrutacji do następnej edycji naszego Skryptu Stażowego Start your AVONlution. Oto jak możesz do nas dołączyć:

Proces rekrutacji

Jeśli Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zaprosimy Cię do udziału w procesie selekcji, w ramach którego zaprosimy Cię do uczestnictwa w następujących etapach:

  • weryfikacja programów
  • testy analityczne
  • rozmowa rekrutacyjna
  • assessment centre

Jeżeli chcesz poznać szczegółowe dane nt. poszczególnych etapów procesu selekcji, zapraszamy Cię do odwiedzenia zakładki Proces rekrutacji.

Gdy przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji, czeka Cię intensywny rok działań projektowych i rozwojowych. Pełen cykl skryptu wygląda następująco:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s