Korzyści i zakresu nauczania języka angielskiego w Korei

Istnieje kilka sposobności dla nauczycieli języka angielskiego do nauczania języka angielskiego w Korei. Angielski jest językiem światowym i Korei sposobów nauczania języka angielskiego są zróżnicowane. Zadania te są w rzeczywistości nauczania języka angielskiego jako drugiego języka (s ESL) szans. Znakomita większość szkół zatrudniania cudzoziemców w angielskich instruktorów językowe albo nauczycieli. Językoznawcy umieścić języka koreańskiego w ałtajskich rodziny językowej, a inni uważają, że jest to język izolować. Koreańczycy wolą nauczyć się języka tak, że są one bardziej dostosowane do rynku pracy wokół nich. W rezultacie istnieje kilka możliwości dla ludzi z dyplomem w tematy związane z angielskim i być zatrudnieni jako nauczyciele języków obcych w Korei.

Spora większość nauczycieli angielskiego języka wymagane są instytuty lub hakwons w języku koreańskim. Istnieją też sposobności w govt. / Własne ośrodki badawcze, korporacji / in-house kody językowe, instytuty uczelni język, edytowanie / public relations, agencje reklamowe, i spersonalizowane nauczanie / nieformalne zajęcia. <span title="If one wishes to be happily employed as language teacher or language instructor in Korea one need to be employed żeby a reputable school and sign on the dotted line of a well-written contract.”>O ile preferuje się być szczęśliwie zatrudniony jako nauczyciel języka albo instruktor języka w Korei jeden muszą być stosowane przez renomowane szkoły i znak na linii przerywanej umowy dobrze napisane.

Znakomita większość Hakwons zatrudniać instruktorów do nauczania konwersacje, a zdarza się, że do pisania klas. <span title="The average salary is presently about 1.pięć million won per month.”>Przeciętne wynagrodzenie wynosi aktualnie ok. 1,pięć mln wygrał miesięcznie. Chaebols albo dużych grup w Korei zatrudniać instruktorów w dużych wewnętrznych programów, które prowadzą. Jest przeważnie czas coś między 3 do 6 miesięcy dla kursów w spisie produktów/usług. <span title="The average salary is 1.pięć to 2 million won per month.”>Przeciętne uposażenie wynosi od 1,5 do 2 mln wygrał miesięcznie. Języki obce w uniwersytetach instytuty oferty płatny, status i zyski w gronie najlepszych w Korei. Znakomita większość studentów to kobiety i mężczyźni biznesu. Są studenci też.

W celu instruowania w języku angielskim, paru nauczycieli zatrudnionych w całym wymiarze czasu. Te pełne nauczyciele czasu można oczekiwać wynagrodzenia o 1.000.000 Zwycięstwo w każdym miesiącu. Istnieje także przepis płatnego urlopu na okres około trzech do czterech miesięcy a dodatkowo do tego. <span title="Research institutes are run aby government agencies and private companies.”>Instytuty badawcze są przeprowadzane poprzez agencje rządowe i firmy osobiste. Instytuty te zatrudniają cudzoziemców, którzy priorytetowych w humanistycznych, ekonomii albo administracji biznesu jako redaktorów. Płacą nie gorzej. Kilka korporacji publicznych relacji i spółki reklamowe zatrudnić cudzoziemców do pracy w edytorach kopiowaniem, a w pewnych przypadkach jako nauczyciele. Wynagrodzenia są dość wysokie. Koretta / Epic Korean Rządowe. Program jest sponsorowany poprzez rząd program posiada spersonalizowane wady. Obudowy, profity i niezawodność wynagrodzenia nie są wystarczające i pozostawiają kilka do życzenia. Jest stałą poprawę.

Istnieje sposobność pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy także. W rzeczywistości, istnieje kilka zakresów dla pełnych instruktorów terminowych zaoferować kursy na niepełnym wymiarze czasu pracy. Certyfikat powinno się przyjmować od władz imigracyjnych.

Wszystkie dane na temat sposobności zatrudnienia jako nauczycieli języka angielskiego w Korei prowadzi nas do pytania, jak rentowne jest to, ażeby pracować jako nauczyciel języka angielskiego / instruktor w Korei język angielski Ełk. Odpowiedź leży w samym artykule. Sposobności są bardzo dochodowe, jeżeli już idzie o to ostrożnie i nie wpaść w pułapkę luk, że nierzadko patrzą na ciebie, gdy idziesz do pracy w każdym obcym kraju. Jeżeli te są pod opieką, w pracy w Korei jako nauczyciel angielskiego jest miło widziany opcją dla wielu profesjonalistów.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s