Bad bloku na początek tablicy i-węzeł może spowodować utratę danych w systemie Linux

Bad bloku początkowo tablicy i-węzeł może spowodować utratę danych w systemie Linux

Czy jesteś w stanie zamontować Linux wolumin dysku twardego? Czy w obliczu superbloków,-węzłów, lub uszkodzenia systemu plików, takich jak komunikat o błędach podczas uruchamiania systemu Linux? Takie sytuacje są spowodowane przez korupcję struktur metadanych Linux twardych dysków. Takie zachowanie systemu operacyjnego Linux renderuje wszelkie ważne informacje niedostępne i prowadzi do znacznej utraty danych. By uzyskać twoje informacje o priorytetowym znaczeniu odzyskane, trzeba zdecydować się na linuksowych rozwiązań do odzyskiwania danych za radą niezawodnych narzędzi
dzielony hosting Windows
W praktyce scenariusz, mogą wystąpić poniżej komunikaty o błędach po wgraniu danych przez ddrescue narzędzia wiersza polecenia i uruchomienie narzędzia e2fsck:

“Superblock posiada zły gazetę ext3 (węzeł 8).
Jasne? Tak “

Albo

“/ Dev / sdf nie był czysto nieoprawione, sprawdź zmuszony.
Przekaż 1: Sprawdzanie i-węzłów, bloków i rozmiarów
Przebieg 2: Sprawdzanie struktury katalogów
Missing ‘..’ w inode katalogu 1785876.
Fix? Tak

Przełóż 3: Sprawdzanie łączności folderów
Węzeł podstawowy nie jest katalogiem, przerywam.
e2fsck: przerwana
fsck.ext2 / dev / sdf nie (status 0x8). Uruchom ręcznie. “

Po powyższy komunikat o błędzie, że nie ma możliwość uzyskać dostępu do cennych danych z dysku twardego. By dostać utracone dane z powrotem, i uporządkować te niedociągnięcia, powinno się stworzyć do odzyskiwania danych Linux.

Rozkład
hosting strony internetowej
<span title="The problem is caused by bad block at the starting of inode table.”>Problem jest spowodowany złym blokiem w wyjściowej tabeli węzła. <span title="You can fix the problem ażeby reconstructing root inode.”>Można rozwiązać ten problem przez rekonstrukcję węzeł podstawowy. Jest to dość łatwe do odtworzenia węzeł zasadniczy, jednakże problemem jest to, że węzeł podstawowy musi być zawarty w określonym miejscu, a obecnie zły blok znajduje się tam.

Zmuszanie dysk używać wolnego bloku z jego basenu jest możliwe, jednakże zły blok jest częstokroć wyznacznikiem początku awarii dysku twardego. Tak więc, ich wymianą dysku twardego z nowym jest najbezpieczniejszym sposobem wyjścia z tej sytuacji. Użyj polecenia ‘dd’, by wgrać informacje ze starego dysku twardego na nowy. Następnie trzeba uruchomić e2fsck, by utworzyć nowy folder zasadniczy na nowym dysku twardym i przeniesienie wszystkich węzłów, stosownie vps hosting<span title="You can fix the problem .

O ile powyższa metoda nie rozwiązuje kłopotu, aplikacje Linux odzyskiwania stworzyć bezwzględnego zwrotu. Wykorzystują one najwyższej klasy technik skanowania metodycznie skanowanie całego dysku twardego i uzyskać wszystkie cenne dane odzyskane. Dane Linux Recovery wyposażone w prosty i bogaty graficzny interfejs użytkownika, który umożliwi na dość szybkie wyzdrowienie.

Stellar Phoenix Linux Data Recovery to najbardziej wyrafinowane rozwiązanie dla wszystkich logicznych scenariuszy utraty danych hosting<span title="You can fix the problem . Oprogramowanie odzyskuje ext4, ext3, ext2, FAT12, FAT16 i FAT32 woluminy z systemem plików. Jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi dystrybucjami systemu Linuks, takich jak Red Hat, Debian, Fedora, SUSE i Ubuntu.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s