CCNA Course – Instytut CCNP – Cisco Networking Center w New Delhi

My Nuts sieciowe oparte na sieci New Delhi instytut oferuje wszechstronną gamę kursów sieciowych, tutaj dajemy szkolenia online przedmiotów i centrum rezerwacji dla studentów, Specjalizujemy się w CNNP, CERTYFIKAT SSL +, N + Certification, MCSE 2003, MCSE 2008, MS Exchange , MS ISA Server, CCNA, RHCA, RHCE i kursy RHCSS.

Orzechy sieci Oddziałów także zlokalizowane HostingCon w Południowej Delhi, Północne Delhi i West Delhi, więc możesz wyselekcjonować się do najbliższego miejsca docelowego? Network Indian NUTS ISO Certified Networking Institute. Jesteśmy nie tylko gwarantuje najlepszą w branży wykładowców, niemniej jednak jesteśmy również zobowiązani do obietnice Państwu wyższy wynik egzaminu. Wygraliśmy nagrodę dla najlepszego kursy Certified Partner Red Hat, Region Północ – 2007-08 “. Poprzez Red Hat Inc Usa, a do Nagrody Specjalnej uznanie dla wkładu do Red Hat Linux w regionie Azji i Pacyfiku 2008 przez Red Hat Inc USA.

Oferujemy naszą studencką najlepszą możliwość pracy w najlepszych firm/spółek/korporacji takich jak IBM, Airtel, Compaq, PEASON, ACEELFRONTLINE Mahindra TECH i wiele innych. Nie tak wielu studentów, którzy zostali zemdleć z orzechami sieci i pracy z światowej uznaną firmę z przystojny wynagrodzenia. Obraz hosting
Specjalizujemy się w:
Pozwolenie +
N + Certification
MCSE 2003
MCSE 2008
Microsoft Exchange
Microsoft ISA Server
mcse.phpCCNA
RHCA


inMotion hosting

RHCE
Warsztaty RHCSS.
CNNP
CISCO
Więcej informacji o warsztacie, rezerwacja online, opłat i kursów szczegółów odwiedź nasze witryny sieci Nuts

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s