Hyundai Eon silnika, moc i Przebieg

Hyundai Motors India Limited (HMIL) zawiera kilka premii do poziomu wejścia hatchback luksusowych sedanów i SUV popularnych modeli samochodów w prywatnej stajni, niemniej jednak tym razem firma jest gotowa do wypadu w indyjskim poziomu wejścia rynku pompa HONDA małych samochodów z uruchomieniem Hyundai Eon 13 października, 2011. Wszelkie nowe Hyundai cena Eon ma spaść w zakresie Rs. 2,50 lakh do 3,50 cena Eon lakh.Hyundai jest faktycznie konkurencyjne i przystępne, niemniej jednak silnik, moc i przebieg udowodnić, że samochód jest stosunek jakości do ceny, czy nie. Tutaj oświetlenie Hyundai Eon, moc silnika i Przebieg do prawej wyroku, że jest to wartość dla wejścia poziomu pieniądza małego samochodu, czy nie?

Mamy już poinformował, że Hyundai Eon jest poziom wejścia nieduży samochód, niemniej jednak jego sposobów, specyfikacje i wygląd są świetne, które przyciągają każdego. Na poziomie priorytetowym segmencie niedużych samochodów Hyundai Eon jest priorytetowym konkurentem Maruti Alto, Chevrolet Beat i Nano Tata, które zostały liderem rynku poprzez długi czas. By nowy nieznaczny samochód przyzwoity, przedsiębiorstwo dostarczyło agregaty prądotwórcze mały 814cc, 3-cylindrowy silnik benzynowy pod maską Eon Hyundai że pasy uwagę maksymalnej mocy 56ps przy 5500 obrotach na minutę i bańki się maksymalny moment obrotowy 7,65 Kgm przy 4000 obrotach na minutę. <span title="This engine of the small car comes mated with a 5 speed manual transmission gearbox.”>Ten silnik małego samochodu jest pokryta 5-biegowa manualna skrzynia biegów transmisji. Hyundai Eon przebieg dla tego modelu benzynowej 21 kmpl co jest realnie imponujące. Tym razem firma oferuje ten nowy nieznaczny samochód jedynie w modelu benzynowym i nie posiada oczekiwania modelu napędowego wkrótce. <span title="It is expected an LPG variant of the car would also be offered by the start of next year.”>Oczekuje wariant LPG z samochodu będzie także oferowana przez rozpoczęciem kolejnego roku.

Nie tylko Hyundai Eon silnika, moc i przebieg są świetne, ale jest także imponująca. Nowa bestia będą oferowane w przedziale cenowym w gronie Rs. 2,50 lakh do Rs. 3,50 lakh w Ex-salonu Delhi. Z tym przedziale cenowym Hyundai Eon ma dać silną konkurencję dla Maruti Alto i Chevrolet Spark jednakże model priorytetowy z samochodu ma chwycić udział w rynku Tata Nano. Hyundai Eon jest strategia spółki, która stara się wcisnąć ten nieduży samochód w indyjskich wsi.

Nie jest osiągnięciem Hyundai Eon są innowacyjne funkcje. Został on opracowany na bazie spółki Chennai rośliny i specjalnie dla indyjskiego rynku motoryzacyjnego. Firma wyprodukowała nowy nieznaczny samochód na bazie globalnej sedan Hyundai Verna fluidalnej. <span title="It is fully inspired ażeby popular hatchback Hyundai i10.”>Jest w pełni zainspirowany normalnym hatchback Hyundai i10. Hyundai Eon i parametry charakterystyczne, które zapewniają znakomity wygodę i niezawodność bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażerów są dwa wnętrza tonie, Zintegrowany system audio, głośniki przednie drzwi (2), tylny podajnik działka, obie strony osłony przeciwsłoneczne, głośnik grille, przednie drzwi, wyraźne wszystkie okrągłe okulary, gniazdka, uchwyt na kubek, wskaźnik zmiany biegów, sygnały montaż klastra, poduszka powietrzna kierowcy, centralny zamek z pilotem, przednie światła przeciwmgielne, 3 mówił Wykończenie aluminiowe kierownicy, Poduszka powietrzna sygnału ostrzegawczego, metal i ciało kolorowych akcesoriów zewnętrznych i wiele innych.

Wraz z wielkim procedur i specyfikacji, Hyundai wymiary Eon są też wspaniałe. Długość Hyundai Eon jest 3495mm, szerokość 1550mm i wysokość 1500mm. Nowy niewielki samochód posiada dłuższy rozstaw osi 2380mm, w trakcie gdy przestrzeń bagażnika z Hyundai Eon jest 215 litrów, które to udowodnić zwodniczy niewielki samochód w tym segmencie. Masa własna z Hyundai Eon jest 715 kg, a całkowita masa wynosi 795 kg. Ten lekki pomaga zwiększyć przebieg Hyundai Eon.

Hyundai Eon do wypadu na indywidualnych konkurentów w całkowitej formie, tak, to posiada być dostępny w sześciu wariantach cech mądrych. Indyjska rynku ofert samochodów Hyundai Eon są warianty D-Lite, D-Lite (O), Era, Magna, Magna (O), Sportz. <span title="The top-end model of the new small car comes equipped with all above mentioned features as standard while some of comfortable and safety features will also be offered in base and mid models of the car as optional.”>Top-end model nowego małego samochodu wyposażony wszystkich wymienionych zadań w standardzie, w trakcie gdy niektóre z procedur komfortu i bezpieczeństwa będą także oferowane w bazie i średnich modeli samochodów jako opcja.

Ostateczna decyzja o wszystkich nowych Hyundai Eon wychodzi, że pompa honda jest to wartość dla wejścia poziomu pieniądza małego samochodu. Ponieważ jej przebieg jest imponująca, moc jest większa niż Maruti Alto i Chevrolet Spark. Imponująca cena nowego małego samochodu jest bardzo konkurencyjny i niedrogie, które sprawiają, że zawodnik z Tata Nano wraz z ponad dwóch popularnych modeli samochodów. Hyundai Eon ilustracje prezentują, że ich wygląd jest jak Hyundai i10 podczas gdy tylne jest znacznie nie gorzej niż najlepsze popularnych modeli samochodów, takich jak hatchback Chevrolet Beat, Maruti A-Star i Brio Honda.

<span title="Hyundai is launching this small car in India on this mass festive season of Diwali which is expected to achieve buzz response by the customers.”>Hyundai wprowadza ten niewielki samochód w Indiach na tej masowej sezonu świątecznego Diwali, które ma osiągnąć odpowiedź brzęczeć poprzez kontrahentów. Z drugiej strony, główne producenci Indii samochodów zostały również rozpoczęła ten sezon Diwali związany wiele nowych modeli samochodów, które są Brio Honda, Mahindra XUV 500, Nissan Sunny, nowa Tata Indica Vista, Force One, New Maruti Swift, Nowy Volkswagen Jetta, Nowa Honda Jazz, Toyota Etios Liva, Ford Fiesta, Chevrolet beat diesel, Audi A6, Tata Aria 4×2, nowa Tata Indica Xeta itd.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s