Praca w Avon

“W ramach kodu Start your AVONlution jestem członkiem zespołu Finansów Regionalnych. Proces rekrutacji był bardzo ciekawym doświadczeniem, ponieważ w jego trakcie realizowaliśmy zadania oparte na prawdziwych sytuacjach firmowych. Jak pokazała praca w Avon, zadania z Assessment Center w bardzo trafny sposób zapowiadały realne wyzwania zawodowe.

Program Start your AVONlution zapewnia sposobność współpracy z doświadczonymi profesjonalistami, którzy doskonale znają swój teren funkcjonowania. Umożliwia dostać bardzo dużo praktycznej edukacji w formie “nauki przez pracę”. Avon cenię za międzynarodowe środowisko pracy , a ponadto matrix´ową strukturę organizacji, której efektem jest przenikanie się różnych funkcji, co czyni pracę jeszcze ciekawszą. Otwartość i życzliwość wszystkich pracowników stwarza, ze nowa osoba bardzo śpiesznie czuje się zintegrowana z zespołem.

Moim zdaniem Program Start your AVONlution to perfekcyjne rozwiązanie dla młodych ludzi, które szukają istotnych wyzwań zawodowych, a jednocześnie wolą rozwijać własne kompetencje i poszerzać edukację w obszarze spersonalizowanych zainteresowań.”

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s