Chkdsk nie ma możliwość naprawić woluminie FAT32

<span title="FAT32 is supported żeby Windows XP, 2003, 2000 and Vista shared hosting vs cloud <span title="FAT32 is supported (logical drives) and holds cluster values in 32-bit field.”>FAT32 jest obsługiwany przez system Windows XP, 2003, 2000 i Vista (dyski logiczne) i ma wartości klastrów w zakresie 32-bitowej. Ten system plików może ulegać korupcji i potrzebę odzyskiwania danych. Podstawowym opcja naprawy jest uruchomienie programu Chkdsk. System Windows zawiera program Chkdsk, aby sprawdzić integralność systemu plików i naprawić błędy logiczne i mogą być uruchamiane za radą wiersza polecenia albo Konsoli odzyskiwania.

W kilku przypadkach, narzędzie Chkdsk ma możliwość niespodziewanie zakończyć bez utwardzania korupcji. Choćby korupcja istnieje i woluminy są uszkodzone i niedostępne, niemniej jednak narzędzie ma możliwość skłonić słuszny typ systemu plików:

“Typ systemu plików to FAT32.
Numer seryjny woluminu: C408-2213 “

Jeżeli już jednak uruchomić program Chkdsk, bez zastosowania jakichkolwiek przełączników wiersza polecenia, tom Poinformowano uszkodzony i działa e chkdsk: komenda ma możliwość skłonić błąd, niemniej jednak problem korupcji może wciąż pozostają takie same:

“Typ systemu plików to FAT32.
Numer seryjny woluminu: C408-2213

Znaleziono błędy. CHKDSK nie może kontynuować w trybie wyłącznie do odczytu.

Powód

Jest to szczególny problem, gdy sektor Boot (Primary kodu do bootowania systemu) jest uszkodzony. Usterki leży w sposobie Chksk obsługuje sektor rozruchowy i jego kopię zapasową, która znajduje się w sektorze 6 z dysku logicznego. Idealnie, Chkdsk powinien skorzystać z kopii zapasowej do zaoferowania odzyskiwania danych, ale to nie robi tego, ponieważ pierwszy sektor rozruchowy nie znajduje się w złym sektorze, zawiera nieprawidłowe informacje i na tej Chkdsk warunek nie używać kopii zapasowej Boot sektor.

Rozwiązanie

W celu uzyskania naprawy systemu plików, a tym samym do odzyskiwania danych, to jest istotne, że kopia zapasowa musi być przywrócony do użytku. Możemy skorzystać z narzędzia DiskProbe które mogą zastąpić uszkodzone priorytetowe dane sektora rozruchowego, umieszczonego sektora 0 z tym z kopii sektora rozruchowego, zawarty w sektorze 6.

DiskProbe o Narzędzie jest GUI edytor sektorów i jest zdolny, gdy użytkownik ma uprawnienia administratora lokalnego. Jest to wyuzdane narzędzie, które może naprawić kilka błędów, uszkodzenia dysku, trzeba wymienić uszkodzony MBR, tablicy partycji Oraz dodatkowo informacje sektorów startowych, jak również. Niemniej jednak, przeglądanie sektorów rozruchowych jako FAT sektora startowego poprzez menu Widok może kopia zapasowa też uszkodzony, a zatem oprogramowanie do odzyskiwania danych pozostają tylko rozwiązania odzyskać utracone informacje po sformatowaniu dysku (odświeża Formatowanie systemu plików)

Oprogramowanie do odzyskiwania danych to potężne kody, które ma możliwość skanować dysk za utratę danych, a następnie ją odzyskać. Kody te są bezpieczne i interaktywne w odzyskiwaniu danych, shared  usługi hostingowe a tym samym są kompletne, żeby wyodrębnić dane.

wspólne hostingi  opinie Stellar Phoenix Windows Data Recovery Data stosuje efektywne algorytmy skanowania i oferuje odzyskiwanie danych poprzez interfejs bogate graficznie. Ten Data Recovery Software jest zgodny z FAT16, FAT32, VFAT, NTFS i NTFS5 systemów. Stellar oferuje także inne oprogramowanie do odzyskiwania danych Unix, Novell, Macintosh i Linux.

ryby

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s