Krótka historia Terry Lee Honda

Terry Lee Honda, Avon Indiana, otwarty w lutym 2009 roku.State-of-the-art obiekt został stworzony do obsługi nie tylko społeczności Avon niemniej jednak większą Indianapolis Honda również. I mimo otwierając swoje podwoje w czasie jednej z najgorszych w państwie spowolnienia gospodarczego, Terry Lee Honda śpiesznie się jako jeden z najbardziej konkurencyjnych regionu franchising Hondy.

Założyciel i właściciel Lee posiada długą i pełną sukcesów karierę w Indianapolis motoryzacyjnego rynku. Wstąpił do organizacji Wood Tom jako sprzedawca w wieku 21 lat i szybko zaczął wspinaczkę drabiny korporacyjnej, awansując do grona na kilka stanowisk kierowniczych. Po siedmiu latach pompa Honda pracy w wytwórczych organizacji Wood opuścił firmę do podjęcia stanowisko kierownika dystrybucji na prestiżowym franczyzy Cadillac Lockhart. Ale po pięciu latach jego korzenie beaconed samochodowego i on dołączył Tom Wood jako prezes i partner zarządzający Tom Wood Jaguar, Volvo, Land Rover, PorscheAudi.

W 1995 Lee zrobił duży krok kariery, otwierając sklep Chevrolet w Cincinnati, w stanie Ohio. Z jego kierownictwem sklepu stara się bardzo udany franczyzy, które później sprzedawane, by zrobić miejsce dla innego wspaniałą okazją, budowa jego nowej franczyzy Honda w Avon, Indiana.

Praktyki Lee, co głosi, Terry Zaangażowanie Lee. Uważa on, że wizyta, że agregaty prądotwórcze większość ludów Terry Lee Honda jest misja i szkoli jego sprzedawców, by klient wiedział, że nie będę próbować sprzedać samochód współcześnie.”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s