Zwiększenie własną kreatywność z iMindMap

Zwiększenie własną kreatywność z iMindMap

Dla wielu, jeden dzień wydaje się zbyt niedługi czas, ażeby zakończyć zadania pod ręką. Jest tak wiele do zrobienia i tak mało czasu. Stara się dowiedzieć się, co zrobić najpierw projekt i ilość czasu powinno upłynąć, żeby go o to jest dość nieproste, bacząc na, że niektóre terminy wydają się pokrywać. I to jest tak bardzo trudno być kreatywnym, gdy oko jest na zegarze.

Scenariusz, na przykład, którzy otrzymują do końca dnia, by zakończyć cykl artykułów, które mogą spotkać jakiegoś pisarza bloku. To nieuniknione, że czują, że ich twórcze soki są wystukał. Pusta strona staje się jeszcze bardziej skomplikowane niż przeważnie.

To gdzie mapowanie tani hosting seo pomysłu wkracza Mapy myśli pomagają pobiegać się kreatywność, co pozwala pokazać prywatne pomysły w sposób łatwy. To nieliniowe podejście uwalnia swój umysł i pobudza do tworzenia większej ilości pomysłów.

iMindMap na ratunek

iMindMap jest przyszłościowym narzędziem myślenia, który daje użytkownikowi prawo do wystąpienia z lepszych koncepcji. Ma atrakcyjny interfejs, który pozwala użytkownikowi na powstawanie hiperłączy, włóż plików dźwiękowych i obrazków z szerokiego wyboru ikon i obrazków w galerii, konwertowanie map myśli do innych formatów, szybko generuje imponujące pokazy z łatwością użyć narzędzia szkicu Freehand -z iMindMap, można zrobić tak wiele!

iMindMap poparcie język angielski, francuski, Expańol, Deutsch i Portugu^es dla międzynarodowych klientów. Można go zainstalować w systemie Windows, Linux i platformy Mac. Windows XP (32-bit), Vista (32/64-bit) lub 7 (32/64-bit), użytkownicy muszą posiadać 512MB RAM, 150MB wolnego miejsca na dysku twardym i procesor 1 GHz lub szybszy do uruchomienia iMindMap. <span title="Mac users need a 500MHz or faster processor, a512MB RAM, 150MB free hard disk space and OS X 10.5 or higher.”>Konsumenci komputerów Mac muszą z częstotliwością 500 MHz albo szybszy procesor, a512MB RAM, 150MB wolnego miejsca na twardym dysku i OS X 10.5 albo nowszy. W przypadku systemu Linux, systemy muszą mieć 512 MB pamięci RAM, procesor 500 MHz albo szybszy, i 150 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dla tych, którzy nigdy nie próbowali oprogramowanie, mogą skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego na stronie ThinkBuzan za.

Istnieją 4 iMindMap pakiety, a mianowicie elementy iMindMap TM, iMindMap Professional TM, iMindMap Ostateczny TM i iMindMap Ostateczny Plus TM.

ThinkBuzan oferuje 7-dniowy serwery seo darmowy okres próbny dla iMindMap. Poznaj potencjał codziennie z iMindMap. iPhone użytkownicy mogą także skorzystać iMindMap bezpłatnie. iMindMap na iPhone łączy się z pulpitu iMindMap, co umożliwia synchronizować pliki i dzielić się nimi z innymi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s