1 Wind Turbine KW: Czy to więcej niż powinnaś

Z niezliczonych decyzji tam dla seomatik.pl towarów turbin wiatrowych w tych dniach, to jest niesamowite, prawie każdy może podjąć decyzję o tym, co nabyć. <span title="The 1 kW wind turbine is by seolite.pl<span title="The 1 kW wind turbine is zdecydowanie najbardziej popularny, choćby do użytku domowego i świetne miejsce do start.It niewątpliwe, myślę, że jeden kilowat wynosi 1000 watów, ale to nie jest złe miejsce do rozpoczęcia w tej dyskusji.

Podczas gdy 1000 W jest dużo energii i bardziej niż jakiegokolwiek pojedynczego urządzenia rundzie Twój lokal jest seobezlipy całkiem możliwe, że wymaganie, ta cyfra nie znaczy wiele, a po zrozumieniu, jak wytwórca wymyślił it.The de fakto pytaniem jest, co robi 1 Turbina wiatrowa kW de fakto produkują w zakresie energii dla mieszkania?

<span title="The way manufacturers calculate their ratings is by measuring the output of the wind device at a certain wind speed-usually a lot faster than what most people’s average will be.”>Sposób producenci obliczyć ich oceny jest pomiar wyjście urządzenia wiatrowej w pewnym Szybkość wiatru-zazwyczaj dużo szybciej niż to, co znakomita większość osób średnio będzie. Dlatego 1 kW turbiny wiatrowej nie może uczynić je na tyle siły, że powinno się, o ile zwrócić uwagę tylko na ratingu. O ile średni wiatr jest na przykład 7 mph, to nie robi sporo dobrze posiadać 1 turbiny wiatrowej kW, który wymaga, żeby mieć 28 mil jest godzina zapotrzebowania wiatru do osiągnięcia tego pobór mocy.

Jak wiele energii czy de facto trzeba chociaż?

To jest bardzo istotne pytanie, które trzeba sobie z żadnego sensu z mocą, że turbina wiatrowa jest w stanie seobezlipy.pl <span title="The way manufacturers calculate their ratings is podejmować. Istnieje kilka urządzeń w mieszkania, które można w racjonalny metodę oczekiwać, możliwe, że do władzy z przerywanym urządzenia jak 1 wiatrowej turbiny kW. Ważne jest, żeby zrozumieć te urządzenia , a ponadto jakie są ich wymagania są w czasie. Na przykład, ma możliwość być w stanie uciec z 300 Watt albo 400 Watt zestaw turbiny wiatrowej dla czegoś małego jak zamrażarce albo lodówce, a nawet pompy serwer do pozycjonowania stron <span title="The way manufacturers calculate their ratings is małe. Natomiast, jeżeli starasz się moc cały lokal mieszkalny ma możliwość powinno się tablicę 3 -4, 1 kW urządzeń wiatrowych turbin na osiągnięcie tego celu.

Podsumowując – 1 turbina wiatrowa kW może być perfekcyjnym rozwiązaniem dla Ciebie, ale powinno się rozmiar up opcje najpierw przez jakiś wnikliwej analizie. Wszystko, co nie jest z uwagą tak, jak wydaje się na świecie turbiny wiatrowej. Jedynie dlatego, że producenci stawia jeden kilowat na ich produkt nie znaczy, że Hosting

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s