Dziesięć ludzi, które dokonały Fortune Przez Internet

<span title="It is hard to believe but among the Globalną sieć blog gdaq, blog lexy<span title="It is hard to believe but among the Globalną sieć.”>Nieprosto uwierzyć, ale pomiędzy użytkowników globalnej sieci Internet są tacy, którzy naprawdę fortunę przy pomocy Globalnej sieci google pingwin<span title="It is hard to believe but among the .
<span title="All they have set up their przez Internet business and nowadays their income exceeds 300k$ per month!”>Wszyscy oni założyli biznes online, a obecnie ich dochód pieniędzy przekracza 300k $ za miesiąc!
<span title="It seems to be incredible but we would like to introduce you the list of 10 successful people who run their on-line
hosting pod swl <span title="All they have set up their <span title="It seems to be incredible but we would like to introduce you the list of 10 successful people who run their on-line business.”>Wydaje się niewiarygodne, ale mielibyśmy ochotę zaprezentować Ci listę 10 osób sukcesu, którzy prowadzą indywidualne spółki w internetowej rzeczywistości, a ich przykład może zachęcić miliony ludzi, którzy na samą myśl o założeniu indywidualnej korporacji w Internecie.
Tak, numer jeden jest Markus Frind, założyciel Plentyoffish.com strony internetowej. <span title="Plentyoffish.com is an online dating site, one of the busiest and the most popular web sites in the world.”>Plentyoffish.com to internetowy serwis randkowy, jeden z najruchliwszych i najbardziej popularnych stron internetowych na świecie.
Markus Frind zbudował i współcześnie utrzymuje swoją stronę internetową sam. Po jego wypowiedzi w blogu Markusa Plentyoffish.com ma 30 mln odsłon dziennie.
Chociaż kreacja stron internetowych z witryny nie zdaje się być perfekcyjnym miejscem pozostaje niewyobrażalnie popularny, a pieniądze uzyskane w ramach kodu Google AdSense, szacuje się na tysiące dolarów dziennie!

Numer dwa na mojej liście jest Kevin Rose. Kevin Rose jest znany jako założyciel zakładki digg.com społeczno-stronie. Hugest część jego zysków pochodzi z Google Adsense.

<span title="Number three is Jeremy Shoemaker – a famous Internet blogger who makes 100k$ per month through Google AdSense as well he is involved in SEO activity from his web site shoemoney.com.”>Numer trzy to Shoemaker Jeremy – słynny blogger Globalną sieć Internet, który stwarza, 100k $ na miesiąc za pośrednictwem kodu Google AdSense, jak również jest zaangażowany w działania SEO z jego internetowej stronie shoemoney.com.

Numer cztery to Jason Calacanis który jest byłym posiadaczem Weblogs Inc, który został sprzedany do AOL za $ 25,000,000. W przeszłości był zyskuje swój chleb za radą skryptu AdSense w sieci prywatnych blogów.

<span title="Number five in our przez Internet millionaires rate belongs to David Miles Jr and Kato Leonard.”>Numer 5 w naszym internetowym przewodnika milionerów należy do Davida Milesa Jr i Kato Leonarda.
Tych dwóch młodych facetów o 20 lat twierdzą, że zyskują mniej więcej 100,000 dolarów miesięcznie. Źródłem ich zysków jest ich stary freeweblayouts.net witryna www, gdzie prawie każdy może odkryć wolne układy, tła, szaty graficznej itd. na MySpace.com

Jak widać, wszystkie te osoby nie są wybitni naukowcy i biznesmeni. Na przykład, Markus Frind używane do pracy wielu lat jako wspólne web developer z kanadyjskiego miasta wojewódzkiego, który rozpoczął swoją Plentyoffish.com witryny www w 2003 roku wyłącznie dlatego, że chciał, ażeby dowiedzieć się więcej o asp.net jak powiedział.

<span title="In the next article we will continue our list of people who successfully run their online business.”>W kolejnym artykule będziemy kontynuować naszą listę osób, które z powodzeniem prowadzą własne korporacji w globalnej sieci Internet.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s