Amerykańska Honda Foundation: Koncentracja na edukacjię STEM


Honda Motor i agregaty prądotwórcze Co, Inc z powodzeniem działa w Ameryce od 1959 roku i był jednym z kluczowych autorów do gospodarki Usa od nieomalże 50 lat. Ponadto, prowadzi aktywną pracę jako amerykańskiego Honda Fundacji.

Honda Amerykańska Fundacja powstała w 1984 roku w celu wspierania organizacji edukacyjnych i naukowych w Stanach Zjednoczonych. Jego priorytetowym celem jest poprawa jakości badań naukowych, zapewniając granty organizacjom non-profit, które działają na rzecz poprawy życia dla młodzieży.

Pozwól nam odpowiedzieć na wiele pytań na zagadnienie tej organizacji.

1. Jaki jest cel jego działalności? Głównie, Honda Amerykańska Fundacja skupia swoją uwagę na potrzeby młodzieży i nauki. Jego zadaniem jest wspieranie edukacji młodzieży, warsztaty zawodowego, umiejętności , a ponadto takich dziedzin nauki, jak technice, inżynierii, matematyki i środowiska.

2. Jakich wartości i kierunki pracy posiada ta organizacja udzielania reklamować? Organizacja promuje takie wartości jak edukacja pomysłowe i twórcze w dziedzinie nauki, technologii, inżynierii, matematyki i środowiska.

3. Jakie organizacje posiadają prawo do tych dotacji? Wszelkie organizacje non-profit, jak organizacje charytatywne, publicznych i swoich, publicznych szkołach średnich i elementarnych. Co więcej muszą one mieć dwa lata zbadanym sprawozdaniu finansowym oraz dodatkowo silniki do łodzi

4. Jaki jest zasięg geograficzny własnej działalności? Honda Amerykańska Fundacja ma zasięg krajowy.

<span title="pięć.”>5. Jakie są wymagania w odniesieniu do wniosku o dotację? Organizacja składa jeden wniosek w ciągu 12 miesięcy. <span title="All proposals are submitted online and no fax applications accepted.”>Wszelkie wnioski były złożone w trybie przez Internet i nie posiada zastosowania faksu akceptowane. Wnioskodawcy powinni również zagwarantować dodatkowe materiały, tj. sprawozdania roczne, biuletyny, ulotki i broszury, artykuły, DVD. Dodatkowe materiały trzeba przesłać do organizacji mail.

6. Zauważając obecny kryzys gospodarczy, Honda Amerykańska Fundacja skupia własną uwagę na organizacje non-profit.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s